ГОЛОВНА

M / Y Коралові зірки

Команда Wreck

нашій базі

Місця занурень

Фотогалерея

Відео галерея

Прибуття Поради

Гостьова книга

Завантаження

Контактна інформація: Anmeldung!

Look in the wreck-database of the Coron Archeology Project

Divingworld Resort invite You!

Best restaurant in the Coron Bay invite You!

new datingChat kostenlos Dominican republic dating event - Urlaub mal anders!

 
План яхти
| Інформація про яхту | Пакет Бусуанга
Розклад | Ціни


 

 

 

 

Моторна яхта Coralstar 

Це круїз занурення на яхті в північній частині острова Палаван і пошук корабельних аварій в західній частині Філіппін ...Associated Diving Professionals - Association Philippines CMAS Qualität im Tauchen - CMAS Quality in Diving!
 

 

Сафарі на м/с Coralstar означає: пошук корабельних аварій у Корон-Бей, відвідування скель на Апо Риф або Таббатаха рифах, плавання по островах, підводне плавання і підводне полювання, участь в якості гостя при професійному пошуку затонулих кораблів (є ще 15 - 25 затонулих японських судів) або просто індивідуальний дайвінг ... 

 

 
 

Big discount for people with cancellation of arabian countries holidays!  seson specials - book now to be sure to get places (places are limited by state direction of the National Parks!) 20% discount for returnies!

Що ж таке круїз на Coralstar. Це класний круїз в теплій, невимушеній обстановці з простою, але дуже смачною їжею. Екіпаж знає ім'я кожного гостя і намагається щиро виконати їх прохання. Ви можете розраховувати на фантастичні заходи сонця і тропічні ночі на самотньому пляжі з вогнем та грилем. 20% знижка для гостей, які мають бажання відвідати наші дивовижні місця ще не раз!  

На наступний день ви відвідаєте невеликі рибальські села і міста, розслабитеся на білих пісках пустельних пляжів, де тільки ви з трубкою над коралами і зграями маленьких різнокольорових риб

Дайвери можуть піти своїм шляхом і досліджувати глибини і уламки в Корон, або побувати на крутих схилах Апо Ісландії. На острові Фісаяс, є незліченна безліч красивих рифів з безліччю барвистої флори і фауни. Однак поїздки на острів Туббатаха підійдуть тільки для дайверів.

All interested guests get in farewell a CD-ROM with an exclusive extract from the database of the UW-monuments of Coron Bay developed by the "Coron-archeology project. " With the dedicated professional "Site Reader 4" you can the holidays well remember at home and show Your experience Your friends!
Here's excerpt of the database: 
  
   Free Download "Site Reader 4" here  

 

Seite Empfehlen                              Send friends information about this site!

Name :

 

eMail :

* *

Address of Your friends: (1-3)

Name :

 

eMail :

* *
 
 
 

 

Handy Mit Flatrate   ImpressumAGB - Disclaimer - Privacy    2011 © by Coralstar